Vyhľadávanie článkov pre domácnosti

Zoznam najznámejších chybových hlásení pri inštalácii ESET produktov

Riešenie

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Chyba pri komunikácií s jadrom programu.


Obrázok 1-1
 

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Inštalácia ESET Smart Security/ESET NOD32 Antivirus bola kvôli chybe predčasne ukončená.


CHYBOVÉ HLÁSENIE: Chyba 2878

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Chyba 1603

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Inštalácia bola prerušená, Kód chyby: WIN.1620

 • RIEŠENIE: Nainštalujte váš bezpečnostný produkt ESET určený pre domácnosti pomocou offline inštalátora. Po úspešnej inštalácii môžete použiť rovnakú ESET licenciu. Offline inštalátory pre jednotlivé produkty nájdete v tomto článku našej databázy znalostí.
   

CHYBOVÉ HLÁSENIE: SC Error Code 11

 • RIEŠENIE: Ak inštalujete program ESET Remote Administrator na server, ubezpečte sa, že ste počas inštalácie prihlásený pod administrátorským účtom.
   

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Nepodarilo sa odinštalovať predchádzajúcu verziu. Odinštalujte ju manuálne a znovu spustite inštaláciu.

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Táto verzia produktu nie je určená pre inštaláciu na serverové operačné systémy.

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Pre pokračovanie v odinštalácii je potrebné zadať správne heslo.

 • RIEŠENIE: Nastavenia vášho produktu ESET sú chránené heslom. Stlačte F5 pre otvorenie okna rozšírených nastavení, rozbaľte položku Používateľské rozhranie → Nastavenia prístupu  Ochrana nastavení heslom a zadajte vaše platné heslo pre pokračovanie v odinštalácii.
  • Ak neviete, aké je vaše heslo, použite náš odblokovací nástroj ESET Unlock Utility na odstránenie hesla a obnovenie prístupu k nastaveniam programu.
    

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Táto verzia produktu nie je kompatibilná s nainštalovanou verziou. Preto nie je možné spustiť reinštaláciu. Odinštalujte prosím aktuálnu verziu produktu z tohto počítača a znovu spustite inštaláciu.

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Hlavička súboru je poškodená.

 • RIEŠENIE: Táto chyba sa vyskytuje vtedy, keď sa používateľ pokúša inštalačný súbor vo formáte .exe rozbaliť svojpomocne (napr. metódou unRar) namiesto toho, aby ho nechal automaticky rozbaliť inštalátorom. Ak ste stiahli inštalačný súbor produktu ESET z našej stránky, inštaláciu spustíte dvojitým kliknutím na tento súbor. Príslušné inštalačné súbory budú automaticky extrahované a spustí sa sprievodca, ktorý vás prevedie celým procesom inštalácie.
   

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Tento inštalačný balíček je určený pre 32-bitové operačné systémy. Použite, prosím, inštalačný balíček pre 64-bitové operačné systémy.


Obrázok 1-2
 

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Pri pokuse o čítanie zo súboru došlo k sieťovej chybe: <cesta>\<názov súboru inštalátora>.msi alebo záznam v protokole udalostí Produkt: ESET <názov produktu> -- Error 1316

 • PRÍČINA: Toto chybové hlásenie sa zobrazuje vtedy, keď bol zmenený názov súboru inštalátora vo formáte .msi.
 • RIEŠENIE: Použite ESET inštalátor s jeho pôvodným názvom. Súbor môžete premenovať naspäť na pôvodnú hodnotu. Pokiaľ si tento názov nepamätáte, odporúčame vám inštalátor opätovne stiahnuť z našej webovej stránky v sekcii Na stiahnutie a názov súboru následne nijako nemeniť.
   

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Inštalácia bola prerušená (Chyba 1618)

 • PRÍČINA: Táto chyba sa vyskytuje zvyčajne vtedy, keď na vašom počítači prebieha iná inštalácia alebo aktualizácia systému Windows. Tento proces môže prebiehať iba na pozadí, zatiaľ čo Inštalátor systému Windows beží ako jeden z aktívnych procesov.
 • RIEŠENIE: Počkajte, kým sa dokončia všetky inštalačné a aktualizačné procesy systému Windows, ktoré práve prebiehajú na vašom počítači, a následne sa znova pokúste o inštaláciu ESET produktu. Podrobné informácie nájdete v nasledujúcom článku databázy znalostí spoločnosti ESET:


Obrázok 1-3
 

CHYBOVÉ HLÁSENIE: Inštalácia nebola úspešne dokončená (Kód chyby: MSI.1406, MSI.1303)

 • PRÍČINA: Chybové hlásenia s kódmi MSI.1406 a MSI.1303 poukazujú na konflikt medzi inštaláciou ESET produktu a systémovými oprávneniami.
 • RIEŠENIE: Pravým tlačidlom myši kliknite na súbor inštalátora ESET, v kontextovej ponuke kliknite na možnosť Spustiť ako správca a pokračujte podľa pokynov v okne sprievodcu inštaláciou. Ak sa vám aj naďalej zobrazuje tá istá chyba, vytvorte priamo na disku C:\ nasledujúce tri priečinky: 'ESET Security', 'ESET Modules' a 'ESET Data'. Spustite ESET inštalátor a pre zmenu predvoleného inštalačného priečinka sa riaďte jedným z nasledujúcich postupov:
  • Live inštalátor alebo offline inštalátor: Pri výzve na zapnutie/vypnutie systému LiveGrid a detekcie potenciálne nechcených aplikácií kliknite na možnosť Zmeniť inštalačný priečinok. Predvolené cesty zmeňte na vami vytvorené priečinky a následne kliknite na Pokračovať.
  •  Inštalácia zo súboru typu MSI: Pri výzve na zapnutie/vypnutie detekcie potenciálne nechcených aplikácií kliknite na možnosť Rozšírené nastavenia. Predvolené cesty zmeňte na vami vytvorené priečinky a následne kliknite na Pokračovať.
    

Ak sa vám stále nedarí vyriešiť váš problém, obráťte sa na technickú podporu spoločnosti ESET.Bol tento návod užitočný?